Drodzy SoulWorkerzy,
dnia 27.11.2018 od godz. 9:00 (CET) odbędzie się przerwa techniczna i potrwa ona co najmniej 6 godzin. Wszystkie usługi sieciowe będą w tym okresie niedostępne.
- Zmiany -
Nowa zawartość gry:
- [Nowe] [27.11 - 13.12.2018] Event: Świat Grutinów stoi na głowie! (więcej szczegółów w dniu jutrzejszym)
- [Nowe] Gracze otrzymywać będą więcej punktów doświadczenia w instancjach w miastach Rucco oraz Candus.
- [Koniec] Event: Moc Światła Księżyca zakończy się wraz z przerwą techniczną.
Poprawki:
- Nagrody logowania: Karty Grutina (niemożliwe do zebrania) zostały zastąpione dwoma Nadajnikami Akashy.
- Problem ze sprzedawcą w Trawiastym Obozie zostanie naprawiony.
Znane problemy:
- Niektóre tytuły Grutina mają w opisie nieprawidłową datę przerwy technicznej ("30. sierpnia 2017"). Zostanie to naprawione w przyszłej przerwie technicznej.
Na naszym forum, Facebooku i Twitterze będziemy Was na bieżąco informować o ewentualnych zmianach w harmonogramie.
Wasz zespół SoulWorker
Nie wiecie dokładnie, kiedy odbędzie się restart serwerów zgodnie z Waszym czasem? Zajrzyjcie w takim razie tutaj: http://time.is/Berlin
