Przycinki gry

• witam, czy wy też tak macie że gra wam się przycina? Normalnie wszystko płynnie śmiga, ale np. gdy pierwszy raz używam jakiegoś ataku mam przycinkę, albo jak wstawiam przedmioty do banku lub sprzedaję itemy u Xiwusa to samo się dzieje. Gram na najwyższych, wentylatory działają na średnim poziomie więc raczej nie wina sprzętu, ale podam speckę laptopa:

ekran: 1920x1080 60Hz

cpu- i5 7300hq 4x 2,5 GHz do 3,5 GHz w turbo

gpu: GTX 1050 4GB

RAM: 1x 8GB DDR4 2400MHz

HDD: SATA 3 5400 rpm (gra)

SSD: 256 GB (system)

system: Windows 10 64bit

Edited once, last by Adam2213a ().

• tez mam ten problem od momenty wejscia adv lili

Dokładnie, próbowałem zmniejszyć ustawienia graficzne na minimalne, ustawić wyższy priorytet w menadżerze windowsa, wyłączyć synchronizację pionową itp. Przycina tak samo na solo i w drużynie.

Coś skopali, może naprawią z rozszerzeniem Stelli.

:/

• adv mówisz o tych nowych dodatkowych skillach? A wieksz kiedy dadzą Iris i Stelli, akurat mam pecha bo obie moje ulubione postacie są spychane na sam koniec ;(

• adv mówisz o tych nowych dodatkowych skillach? A wieksz kiedy dadzą Iris i Stelli, akurat mam pecha bo obie moje ulubione postacie są spychane na sam koniec ;(

nie sa spychane na koniec, wszystko idzie w kolejnosci pojawiania sie postaci :) tez gram stella i teraz bd jej kolej wiec moze sie uda i juz w lutym do niej bd ADV, Iris u nas na ta chwile byla ostatnia. w korei dopiero sie pojawia nowa postac.