Oddanie języków

• Może by tak oddać języki które zostały wycofane bo narazie nie widać większych postępów w update więc różnica była by taka że można sobie grać w swoim języku a nie w obcym co wielu osobom pasuje nie tylko po stronie polskiej ale z tego co wiem to i hiszpańskiej ;);)

• Niestety nie jest to takie proste, by oddawać i zabierać języki, kiedy się chce i pasuje.

Wiąże się z tym bardzo dużo spraw "za kulisami", żeby można to było od tak od ręki zrobić.

W chwili obecnej nie ma planów przywrócenia tych języków czy otwierania tłumaczeń dla jakiś innych.

• Skoro to nie takie proste to po co zabieraliście języki robiąc krzywdę niektórym graczom ? Nie wszyscy gracze to osoby które umieją język angielski bo grupa wiekowa jest nawet do 35 lat jak nie więcej.

• Jakby nie było wielu graczom nie odpowiada ta zmiana, dlaczego nie zapytaliście nas(graczy) co sądzimy o tym pomyśle, jakby nie było usunięcie języków nie jest konieczne do przeprowadzenia fuzji, wiele graczy już na stracie rezygnuje z gry bo nie ma polskiego tłumaczenia a wielu odchodzi bo albo niczym nie różni się gra od prywatnego serwera (gdzie są miesiąc do tyłu z aktualizacjami więc o wiele szybciej niż GF) albo rezygnuje całkowicie z gry. Robicie sobie krzywdę postępując w ten sposób, a wystarczyło tylko poprawić polskie tłumaczenie (nie wiem jak wyglądała sytuacja z hiszpańskim ale u nas wystarczyło poprawić je trochę.) i spróbować w jakiś sposób ustabilizować serwery nie oszukujmy się wiele graczy ma problem ze stałymi fps i nie jest to zależne od gracza a serweru.

• Robić krzywdę? Tra się było uczyć xDD
    Rezygnacja z gry ponieważ nie ma polskiego tłumaczenia to najbardziej głupia i nie poważna wymówka ever..

Edited once, last by Awi ().

• Wiesz ludzie rezygnują z gry bo nie ma tłumaczenia - przechodzą na burning bo tam są szybsze update i nie wiele się różni od oficjalnego serwera. A osoby które są starsze to też im powiesz ze mogły się uczyć? Trochę słabe tłumaczenie dla zachowania gameforga :)

• Wiesz ludzie rezygnują z gry bo nie ma tłumaczenia - przechodzą na burning bo tam są szybsze update i nie wiele się różni od oficjalnego serwera. A osoby które są starsze to też im powiesz ze mogły się uczyć? Trochę słabe tłumaczenie dla zachowania gameforga :)

Nieprzechodzę na Burninga, iż mi się nie chcę wbijać postaci do max'a i powtarzać te same misje od początku do końca, iż jestem zbyt leniwą osobą na to. Ale wręcz mówiąc skończyłem grę, iż nie było już nic do roboty poza questami pobocznymi, czyli 150x Akra Ashanti Manic i quest do odblokowania AoV (3 razy boss na GC), czyli wręcz dla mnie niemożliwy quest do zrobienia, jeśli nie mam zbyt dobrego EQ. A z update'ami tutaj, to jest śmiech na sali, powiem. Ciągłe update'y do ItemShop'a, co już jest całkowicie widoczne i śmieszne. A, Chii grał nie będę, bo okaże się być kompletnym nie wypałem jak z Iris było. A język angielski potrafię zrozumieć, więc nie mam z tym zbytnio dużych problemów. Zachowanie GameForge? Pfft... Takie same jak EA?

• EA nie usuwa języków które już dodał, nie mówiąc już o tym ze ty jesteś wyjątkiem tu chodzi o osoby starsze gdzie mogą mieć problem z językiem angielskim. Z resztą, o wiele przyjemniej gra się w swoim języku jak obcym, i nie chodzi tu o to, ze młodzież ma problem tylko z osobami które maja już np 30 lat one mogą mieć większy problem z reszta ja burningu o wiele szybciej się wbija poziom. Update tu jest zacofany dlatego przechodzą osoby na burning (wystarczy być w grupie na fb i widzi się ile osób zmienia z eu na burninga ze względu na szybsze update bo język już nie ma znaczenia bo tam tez jest angielski) wiele osób tez trzymał język polski na serwerze jak już wspomniałam o wiele przyjemniej gra się w swoim języku. Więc prędzej czy później GF odczuje stratę graczy przez takie porzucanie języków bab rzecz szybszych update, które i tak nie są szybsze.

Z resztą jeśli masz problem to wystarczy dołączyć do grupy ja fb i dodać zapytanie czy ktoś pomoże ci z cytadelą to nie jest jakiś problem dla graczy, a aov tez teraz łatwiej zrobić, co prawda nieco gorzej wyglada to już z maniac, ale dalej jest to do zrobienia.

Posty zostały połączone.

/ Vinelya

• EA nie usuwa języków które już dodał, nie mówiąc już o tym ze ty jesteś wyjątkiem tu chodzi o osoby starsze gdzie mogą mieć problem z językiem angielskim. Z resztą, o wiele przyjemniej gra się w swoim języku jak obcym, i nie chodzi tu o to, ze młodzież ma problem tylko z osobami które maja już np 30 lat one mogą mieć większy problem z reszta ja burningu o wiele szybciej się wbija poziom. Update tu jest zacofany dlatego przechodzą osoby na burning (wystarczy być w grupie na fb i widzi się ile osób zmienia z eu na burninga ze względu na szybsze update bo język już nie ma znaczenia bo tam tez jest angielski) wiele osób tez trzymał język polski na serwerze jak już wspomniałam o wiele przyjemniej gra się w swoim języku. Więc prędzej czy później GF odczuje stratę graczy przez takie porzucanie języków bab rzecz szybszych update, które i tak nie są szybsze.

Nadal argument "nie ma polskiego,nie gram" jest absurdalny w każdym wieku można się nauczyć Angielskiego. I przypominam że Burning jest serwerem nielegalnym :)
    A to że GF straci graczy jest przez ciebie totalnym idiotyzmem ponieważ gra na tej aktualizacji tylko zyskała a to że sobie kilku polaczków odejdzie to tym lepiej dla tej gry,gdyż polskie community to przynajmniej w połowie to toksyczne nie ogarnięte dzieciaki.
    Po trzecie nie porównuj takich firm jak EA do GF czy Lion Games gdyż to jest absurdalne.
    Podsumowanie:
    Jeżeli masz problem z językiem NAWET w wieku 30 lat to SĄ SZKOŁY które pomagają ALBO samemu można się nauczyć z INTERNETU. A jak nie chcesz się uczyć i jesteś dzbanem no to idziesz na burninga gdzie tacy ludzie są :)

Nadal argument "nie ma polskiego,nie gram" jest absurdalny w każdym wieku można się nauczyć Angielskiego. I przypominam że Burning jest serwerem nielegalnym :)
    A to że GF straci graczy jest przez ciebie totalnym idiotyzmem ponieważ gra na tej aktualizacji tylko zyskała a to że sobie kilku polaczków odejdzie to tym lepiej dla tej gry,gdyż polskie community to przynajmniej w połowie to toksyczne nie ogarnięte dzieciaki.
    Po trzecie nie porównuj takich firm jak EA do GF czy Lion Games gdyż to jest absurdalne.
    Podsumowanie:
    Jeżeli masz problem z językiem NAWET w wieku 30 lat to SĄ SZKOŁY które pomagają ALBO samemu można się nauczyć z INTERNETU. A jak nie chcesz się uczyć i jesteś dzbanem no to idziesz na burninga gdzie tacy ludzie są :)

Twoje argumenty są naprawdę tragiczne i pokazuje to tylko jak ktoś jest bardzo w sobie zadufany (mam wrażenie ze rozmawiam z dzieckiem które jest zapatrzone w GF i uważa ze wszystko co robi jest dobre) nie chodzi tu tylko o Polaków chodzi również o inne języki które zostały wycofane, nawet na angielskim forum wyśmiewają ich poczynania bo ani nie przyspieszają aktualizacji ani nie ma języków, które zostały wycofane z powodu„”szybszych aktualizacji" nie wiem dlaczego uważasz argumenty za absurdalne normalna osoba która ma 30 lat nie ma obowiązku umieć języka angielskiego i nie musi się go uczyć żeby grać w grę, rozumiem ze wszystkie grupy usuniętych języków nazywasz dzbanami bo woleli by grać w swoim języku bo jest to po prostu przyjemniejsze niż grać w języku angielskim tak? Zastanów się trochę nad tym co piszesz bo to jest dosyć zabawne, że wyzywasz wszystkie osoby które NIE MUSZĄ umieć angielskiego.

I dużo osób uważa podobnie, ze GF nic nie robi by były szybsze aktualizacje na soulworker nawet po wycofaniu języków.

Nie ja porównałam EA do GF, tylko kolega który płakał ze nie potrafi sobie poradzić z grą (bo nie wie ze istnieje coś jak wyszukiwanie grupy w grze, oraz grupy na fb które pomogły by mu zrobić GC i być może ekwipunek z aov Harda i maniaca.

Twój argument odnośnie tego, że osoba po 30 roku życia ma iść do szkoły żeby nauczyć się języka tylko po to by mogła sobie pograć jest naprawdę żałosny

• Każdy uczy się kiedy chce i czego chce, człowiek uczy się całe życie. Wymagać nie można od nikogo. Co do tłumaczenia, to z własnej perspektywy również jest to dla mnie niekorzystne, gdyż językiem angielskim nie operuję na jakimś tam wysokim poziomie, ale podstawy zna raczej każdy nawet z dzieciństwa, a one spokojnie wystarczą aby sobie w grze poradzić. Wystarczy tylko douczyć się kilku słów kluczowych, których nie było w innych produkcjach. Problem pojawia się dopiero w momencie gdy się chce poznać całą fabułę gry i czytać wszystkie dialogi, wtedy problem jest duży, a z racji tego, że np. ja nie mam czasu na douczanie się w tym aspekcie to pomijam niepotrzebne dla mnie kwestie. Gdy coś potrzebuję to tłumaczę i co za tym idzie zapamiętuję i po sprawie i polecam to każdemu. Osoby umiejące na dobrym poziomie język obcy problemu mieć nie będą, więc ten komentarz raczej kieruje do osób podobnych mnie.

66lY1pe.jpgGAME
    Main and Favorite Character

Cinnabar | Lily Bloomerchen

INTERNET

Main Nickname | MrParumiV18

My Page | mrparumiv18.com

[PL SOLO PLAYER]

• Każdy uczy się kiedy chce i czego chce, człowiek uczy się całe życie. Wymagać nie można od nikogo. Co do tłumaczenia, to z własnej perspektywy również jest to dla mnie niekorzystne, gdyż językiem angielskim nie operuję na jakimś tam wysokim poziomie, ale podstawy zna raczej każdy nawet z dzieciństwa, a one spokojnie wystarczą aby sobie w grze poradzić. Wystarczy tylko douczyć się kilku słów kluczowych, których nie było w innych produkcjach. Problem pojawia się dopiero w momencie gdy się chce poznać całą fabułę gry i czytać wszystkie dialogi, wtedy problem jest duży, a z racji tego, że np. ja nie mam czasu na douczanie się w tym aspekcie to pomijam niepotrzebne dla mnie kwestie. Gdy coś potrzebuję to tłumaczę i co za tym idzie zapamiętuję i po sprawie i polecam to każdemu. Osoby umiejące na dobrym poziomie język obcy problemu mieć nie będą, więc ten komentarz raczej kieruje do osób podobnych mnie.

Może i nie, chodzi tu też o komfort rozgrywki- o wiele lepiej gra się w swoim języku i chodzi tu o wszystkie języki które zostały wycofane nie tylko o polski. Z tego co mi wiadomo to wielu Hiszpanom brakuje ich języka więc jest to akurat temat dla wszystkich wycofanych języków, zwłaszcza tego po co były dodawane skoro teraz je usunęli? to pokazuje tylko tyle ze firma GF chce zarobić najtańszym kosztem wycofując tłumaczenia gry, które wprowadził tłumacząc się szybszymi update, których tak szczerze nie ma. Nie oszukujmy się ale wiele osób ma to za złe tej firmie zwłaszcza że sami się tym ogłosili, i tu nawet osoby z serweru angielskiego mają pretensje, że wycofali języki a update jak nie było szybszych tak nie ma.

• Dlatego chyba wypadało by to wyprostować? Nie oszukujmy się z tym, że paczki z update do przetestowania dostają na 2-3 tygodnie przed wprowadzeniem bo na pewno dostają je wcześniej.