Siemaneczko Wszystkim!

• Tak jak w tytule, witam was wszystkich! :)

Świat gry SoulWorker poznałem dosyć niedawno, załapałem się jakimś cudem do beta testów i o dziwo gra mi się bardzo spodobała. Styl animowany bardzo mi przypadł do gustu, a także jestem pełen podziwu do sekwencji walk jaka ów gra prezentuje, dlatego też mam zamiar zabawić tutaj jak najdłużej. ;) Dla zainteresowanych, w grze można mnie znaleźć pod nickiem Cinnabar, więc jakby co to piszcie śmiało. Jeśli chodzi o moje hobby to głównie oglądanie Anime i czytanie Mang, ale posiadam także kilka pomniejszych zajęć, które umilają mi czas. Na koniec życzę wam przede wszystkim dobrej zabawy w świecie SoulWorkera i aby czas spędzony w grze nie był czasem zmarnowanym, tylko czymś co będzie można w przyszłości mile wspominać. :thumbup:

3majcie się i do zobaczenie w grze:!:

:lilly3:

66lY1pe.jpgGAME
    Main and Favorite Character
    Cinnabar | Lily Bloomerchen
    INTERNET

Main Nickname | MrParumiV18

My Pages | bit.ly/MrParumiV18
    [ SOLO PLAYER ]

Edited 5 times, last by MrParumiV18 ().

• Również życzę Ci długiej zabawy z tym tytułem, a także znalezienie pokręconych osób do gry ;). Dozobaczenia w grze.

Gildia SkyFamilia Zaprasza :D

3342-stella-png

• Powrót po ponad roku przerwy do gry zaowocował tym, że niemiło się zaskoczyłem nad zmianami jakie nadeszły do SW. Najbardziej szkoda tego, że wielu ludzi odeszło od gry, ale też im się nie dziwię. Natomiast z racji tego, że ja przerwę miałem bardzo długą to mam zapał do gry, tak więc liczę na to, że po fuzji serwerów SW jako tako stanie na nogi. Trzymam kciuki, gdyż cenię tą grę już za sam gameplay i animowany styl, a też nie ukrywam, że trochę kaski na nią wydałem 8) i marzy mi się jednocześnie, że reszta, jak na przykład więcej aktywności w grze przyjdzie z czasem. Tak czy siak to tyle, witam sam siebie z powrotem, innych śmiałków pozdrawiam i do usłyszenia w rozgrywce! ;)

66lY1pe.jpgGAME
    Main and Favorite Character
    Cinnabar | Lily Bloomerchen
    INTERNET

Main Nickname | MrParumiV18

My Pages | bit.ly/MrParumiV18
    [ SOLO PLAYER ]

Edited 3 times, last by MrParumiV18 ().