Pytania dotyczące kolejnych Aktualizacji SoulWorker - Temat zbiorczy

• Dzisiaj jest najlepszy update ever, nie ma to jak dodać nową instancję a przez przypadek usunąć ultimate Jina xD

WpQdlIx.png

• Emm ale nikt nie upublicznił tego obrazka który dają przed przebudzeniem więc nie była ona nawet planowana

Ale ja nie mówię o przebudzeniu, tylko o ostatniej umiejętności Jina która była dostępna od początku gdy tylko wyszedł.

WpQdlIx.png

• Dzisiaj jest najlepszy update ever, nie ma to jak dodać nową instancję a przez przypadek usunąć ultimate Jina xD

Hej,

Jest to już zgłoszony problem i jak tylko będę posiadać nowe informację, to dam znać :)

:jin2:

• Cóż a ja muszę się poskarżyć na Ołtarz Villora. Ma zaledwie set aurith i jak z grupką robiłem rajd szło bardzo mozolnie ale powoli zbijaliśmy hp Villorowi. Niestety gdy jego stan osiągnął 30 pasków i stał się silniejszy trochę z nami powalczył i po uruchomieniu skilla leczenia zaczął nim spamować, my mu niszczymy SA a on po ocknięciu znowu się leczy i tak w nieskończoność, dla kogoś z setem primala super sprawa ale jak my w najlepszym wypadku zbijaliśmy mu tyle HP co leczył to nie fajnie.

• 2 tydzień już przeleciał a skill jina na 42 lvl dalej nie działa ;/

Pragnę przekazać, że umiejętność Jina zostanie naprawiona w czasie następnej przerwy technicznej.

:jin1:

Lepiej żeby Jin dostał EXP booster na przebudzenie w ramach rekompensaty bo odpuściłem sobie levelowanie z zepsutym ultimatem.

Może klamka już zapadła w sprawie zawartości jego paczki ale dajcie jakiś lepszą kostkę z kosmetykiem dla Jinów starszych niż trzy miesiące czy coś w ten deseń.

:/