Posts by Celes  Drodzy SoulWorkerzy,


  Pragniemy przeprosić za problemy z serwerami gry, które wystąpiły w ostatnich dniach. Rozumiemy, iż problemy te mogły zakłócić Wasz progres w grze i z tego powodu chcemy zaoferować Wam rekompensatę za niedogodności z tym związane.


  Stworzyliśmy dla Was darmową paczkę, która zawiera następujące przedmioty:

  • 1x Złoty Dopalacz VIP (7 dni)
  • 30x Dekoder Bonusu
  • 10x Przedmiot Ożywienia (Premium)

  Paczkę tę znajdziecie w zakładce "Najlepsza oferta" w naszym sklepie w grze. Paczkę można otrzymać raz na konto, do 1.02.2019:!:


  Wasz Zespół SoulWorker.

  ea13e5614d039aea2c7429ec043efa.jpeg


  Nadchodzi Seollal, koreański Nowy Rok! W Roku Świni Aurith troszczy się o szczęśliwe momenty w noworocznym evencie Sprint. Przez siedem tygodni czekają na Ciebie nagrody, takie jak dopalacze punktów doświadczenia, grutinowe złoto oraz niezwykle popularna broń lub zbroja Aurith!


  :!:Dostępność: od 17.01. do 21.02.19 (11:00 CET).


  e0acf7c466218e6c65ce9b715c012a.png

  Tak działa event Sprint!

  • Kliknij symbol eventu w prawym górnym rogu obok minimapy.de318314ba7dcb0557797a34b6b05d.png
  • Wykonaj misję w zakładce "1. Runda", by otrzymać ukazane nagrody.
  • Codziennie zostanie odblokowana kolejna runda.
  • W trakcie trwania eventu można nadrobić wykonanie misji wcześniejszych rund również w inny dzień.
  • Łącznie jest 6 rund z 5 misjami każda – 7. runda zawiera 7 misji.

  Nagrody

  Serum PD


  Każda ukończona misja eventu Sprint dostarczy Ci 1x Serum PD 1. Przedmiot ten możesz użyć albo gromadzić, by wymienić go na bardziej wartościowe dopalacze punktów doświadczenia u NPC Autodomo.


  Noworoczny Podarunek


  bade02bfc3b8fe285a1f2b93928767.png


  W każdej rudzie (oprócz rund 1) możesz zaliczyć misję, dzięki której możesz zgarnąć noworoczny podarunek. Każda kostka jest wyjątkowa i może zawierać między innymi części wyposażenia Aurith.


  25e6076eb5679b195843c4e12bd2ef.png


  19 prezentów


  d8b809870c1b221f7fe49841c36451.png


  Runda 7 zawiera wyjątkową kostkę: [Odlicznik] 19 Prezentów


  Skrzydła, stroje, nadajniki i wiele innych fantastycznych przedmiotów może znajdować się w tej kostce. Od poziomu 55 prezent można otworzyć łącznie 19 razy (co 5 godzin w przeciągu 30 dni po otrzymaniu kostki "[Odlicznik] 19 Prezentów").


  e65e4f027643cecb37cfb0ec994351.png

  Błyskawicznie do wyposażenia endgame

  Łatwe dozbrojenie: dzięki obydwóm dodatkowym eventom gracze wysokich poziomów mogą w czasie trwania eventu Sprint zwiększyć ilość swojego wyposażenia endgame'u!


  Event: Błogosławieństwo Aurith


  Magiczne wiatry Aurith wieją w całym świecie SoulWorker i dbają o to, by do produkcji następujących przedmiotów zużywanych było mniej materiałów:

  • W Imieniu Aurith (Haru)
  • Rękawice Bastionu Aurith (Jin)
  • Kanonier Aurith (Erwin)
  • Pożeracz Aurith (Lilly)
  • Melodia Gitarowa Aurith (Stella)
  • Furia Aurith (Iris)
  • Kask Poległych Aurith
  • Naramienniki Poległych Aurith
  • Napierśnik Poległych Aurith
  • Nagolenniki Poległych Aurith
  • Kask Poległych Aurith
  • Naramienniki Poległych Aurith
  • Napierśnik Poległych Aurith
  • Nagolenniki Poległych Aurith
  • Blady Mściciel (Haru)
  • Szybka Niespodzianka (Erwin)
  • Uśmiech Krwawego Księżyca (Lilly)
  • Łapy Pantery (Jin)
  • "Mroczna Symfonia" Zjawy (Stella)
  • Kąsająca Bomba (Iris)
  • Kask Mrocznej Kości
  • Naramienniki Mrocznej Kości
  • Napierśnik Mrocznej Kości
  • Nagolenniki Mrocznej Kości

  Event: Design Szczęścia


  Moc Aurith przepływa przez rajdy Ostatni Karnawał, Rojowisko, Piraci Drogowi oraz Żelazny Zamek. Dzięki temu zwiększa się Twoja szansa na zdobycie wzorów wyposażenia po pokonaniu bossów!


  Życzymy Ci magicznego roku!


  Twój zespół SoulWorker  Drodzy SoulWorkerzy,


  dnia 17.01.2019 od godz. 9:00 (CET) odbędzie się przerwa techniczna i potrwa ona co najmniej 5 godzin. Wszystkie usługi sieciowe będą w tym okresie niedostępne.


  - Zmiany -

  • [17.01 - 21.02.2019] Noworoczny Event Sprint Aurith - rozpocznie się (więcej informacji jutro).
  • Eventy "Świąteczna Mapa Eventowa" oraz "Santa Grutin i recycling" - zakończą się.

  Na naszym forum, Facebooku i Twitterze będziemy Was na bieżąco informować o ewentualnych zmianach w harmonogramie.

  Wasz zespół SoulWorker


  Nie wiecie dokładnie, kiedy odbędzie się restart serwerów zgodnie z Waszym czasem? Zajrzyjcie w takim razie tutaj: http://time.is/Berlin

  announcement_soulworker_ww_9c9d71a42fc30ee4b31d31b51a1270fe.jpg


  Grutinowe płatki śniegu wpadły do Waszych pokoi, a my dokładnie przyjrzeliśmy się Waszym zdjęciom, spośród których wyłoniliśmy 20 najbardziej kreatywnych i oryginalnych. Zdjęcia nadesłane przez te osoby najbardziej przykuły naszą uwagę i wydały nam się warte nagrody. Gratulujemy!


  Oto zwycięskie zdjęcia:

  PL-Cattna


  DE-Akashiya


  EN-andytxt


  EN-Corinthians


  EN-Madalyne  EN-v0r0b


  EN-Walki


  EN-xKILLER228x


  ES-PaulaGamer


  ES-SerLaten

  announcement_soulworker_ww_05f26ece16bdd21a71bdd7f86a18b228.jpg


  Masz dosyć świątecznego spokoju i leniuchowania? Tak? To przygotuj się na eksplozję eventów w SoulWorker! Startujemy równocześnie 5 eventów dopalania – kto jeszcze potrzebuje levelować swoją postać do rozszerzenia klasy w przyszłym roku, nie powinien przegapić okazji!


  :!:Dostępność: od 21.12. (18:00 CET) do 27.12. (9:00 CET).


  Oto, jakie eventy czekają na Ciebie:

  • Podwójne punkty doświadczenia
  • Podwójny drop dzenai
  • Podwójny drop przedmiotów
  • Podwójny spawn Grutinów
  • 50% mniejsze zużycie PP (podczas całego eventu!)

  Dobrej zabawy i miłego czasu!

  Twój zespół SoulWorker

  Drodzy SoulWorkerzy,

  Wskutek technicznych problemów przeprowadzimy dzisiaj, czyli 18.12.2018 specjalną przerwę techniczną. Serwery oraz wszystkie usługi sieciowe będą przez pewien czas niedostępne.


  Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Waszą cierpliwość.
  Wasz zespół SoulWorker

  Nie wiecie dokładnie, kiedy odbędzie się restart serwerów zgodnie z Waszym czasem? Zajrzyjcie w takim razie tutaj: http://time.is/Berlin

  Warunki uczestnictwa

  Poniższe Warunki Uczestnictwa regulują przebieg konkursu bożonarodzeniowej dekoracji pt. 'Christmas Decoration Contests' dla SoulWorker ("konkurs") organizowanego przez Gameforge 4D GmbH, Albert-Nestler-Straße 8, 76131 Karlsruhe, Niemcy ("Gameforge").


  1. Uprawnienie do uczestnictwa, uczestnicy i uczestnictwo

  (1) Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne. Do uczestnictwa uprawniony jest każdy pełnoletni użytkownik ze stałym miejscem zamieszkania w obszarze objętym umową licencji, posiadający zgodnie z Ogólnymi Warunkami Użytkowania własne i aktywne konto użytkownika na soulworker.gameforge.com ("Konto"). Pracownicy firmy Gameforge, przedsiębiorstw powiązanych z firmą Gameforge oraz ich bliscy mają prawo do uczestnictwa, ale nie do nagrody.

  (2) "Uczestnikiem" jest każda osoba uprawniona do uczestnictwa w myśl ust. 1, która w okresie między 14.12.2018 r. a 30.12.2018 r., godz. 23:59 CET ("Czas trwania konkursu")podejmie działania opisane w ust. 3.

  (3) Przedmiotem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie zdjęcia ręcznie zrobionej dekoracji bożonarodzeniowej, w której wyraźnie można rozpoznać użytego w dekoracji wzoru Grutina ("praca") oraz jej wysłanie w czasie trwania konkursu z zachowaniem następujących wytycznych ("zgłoszenie"):

  a) Pracę, która nie narusza praw osób trzecich i nie przedstawia osób lub innych elementów prawnie chronionych, należy przesłać w formacie .jpeg lub .png. Rozmiar pliku nie może przekroczyć pięciu MB. W celu dostosowania rozmiaru pliku praca może zostać odpowiednio zmniejszona. Innego rodzaju przetwarzanie jest niedozwolone.

  b) Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem adresu e-mail przypisanego do konta, w temacie wpisując 'SoulWorker Christmas Decoration Contest', i wysyłając na adres contest@soulworker.com.

  c) Ponadto w e-mailu należy podać serwer przypisany do konta uczestnika i nazwę postaci uczestnika, a także poinformować, czy i za pomocą jakiego oznaczenia autorskiego uczestnik ma w razie wygranej zostać ogłoszony twórcą pracy w ramach prezentacji. Jeśli takie oznaczenie nie zostanie podane, uczestnik zasadniczo akceptuje fakt, że podana nazwa postaci i serwera gry jest wystarczająca jako oznaczenie autora. Jeśli ogólnie należy pominąć oznaczenie autorskie, Uczestnik może zwrócić na to uwagę w ramach Zgłoszenia.

  (4) Każdy Uczestnik może nadesłać tylko jedno Zgłoszenie. Zgłoszenia nadesłane poza Czasem trwania konkursu oraz Zgłoszenia wielokrotne, w tym Zgłoszenia powiązane z różnymi Kontami, nie będą uwzględniane.


  2. Zwycięzcy i nagrody

  (1) Gameforge wybierze spośród wszystkich dopuszczonych zgłoszeń 20 prac, kierując się ich kreatywnością. "Zwycięzcami" są uczestnicy będący autorami tych wybranych prac.

  (2) Gameforge poinformuje zwycięzców o wygranej do 4.01.2019 r., podając ich nazwy postaci i serwery na własnych stronach internetowych (w tym na stronie Steam SoulWorker) i na prowadzonych przez Gameforge profilach społecznościowych (zwanych łącznie "stronami Gameforge") oraz wysyłając wiadomość na adres e-mail użyty do nadesłania zgłoszenia ("powiadomienie").

  (3) Zwycięzcy otrzymają cyfrowe nagrody zgodnie z zapowiedzią konkursu, które zostaną dodane do 11.01.2019 zgodnie z pkt. 1 ust. 3 lit. c) do wymienionych kont.

  (4) Ponadto, w wyrazie uznania dla kreatywności zwycięzców, Gameforge zaprezentuje nadesłane przez nich prace na stronach Gameforge, przytaczając oznaczenia autorskie określone w pkt. 1 ust. 3 lit. c) ("prezentacja").

  (5) Wypłata gotówki i/oraz wypłata równowartości nagrody w postaci nagród rzeczowych lub też wymiana i/lub przekazanie nagrody osobom trzecim są wykluczone.


  3. Prawa użytkowania i zwolnienie od odpowiedzialności

  (1) W ramach konkursu Gameforge nieodpłatnie przyznaje uczestnikowi niewyłączne prawo do wykorzystania wymaganych do tego celu elementów gry online SoulWorker zgodnie z warunkami uczestnictwa.

  (2) Dla celów prezentacji uczestnik przyznaje firmie Gameforge nieodpłatnie, bez ograniczeń czasowych i przestrzennych, niewyłączne i nieodwołalne prawo do wykorzystywania nadesłanej pracy. Dotyczy to także prawa edytowania i powielania, jak i prawa publicznego udostępnienia nadesłanej pracy i przyznania dalszych praw korzystania z pracy osobom trzecim, o ile będzie to konieczne do prezentacji.

  (3) Przesyłając zgłoszenie, uczestnik gwarantuje, że praca została wykonana samodzielnie i nie narusza praw osób trzecich, a także zwalnia Gameforge od wszelkich roszczeń osób trzecich spowodowanych naruszeniem ich praw w związku z pracą.


  4. Ochrona danych

  (1) Gameforge będzie przetwarzać dane osobowe podane przez uczestników (takie jak dane konta, np. związana z nim nazwa postaci, e-mail oraz zgodnie z nr. 1 ust. 3 lit. c) wybrane oznaczenie autorskie) zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu (dotyczy to także sprawdzenia uprawnień do uczestnictwa i spełnienia wymogów uczestnictwa, oraz, ewentualnie ogłoszenie zgodnie z pkt. 1 ust. 3 lit. c) wybranego oznaczenia autorskiego zwycięzcy na stronach Gameforge).

  (2) Zgromadzone dane osobowe będą zapisywane na czas trwania konkursu, a potem usuwane. Wyjątek stanowią oznaczenia autorskie opublikowane na stronach Gameforge w ramach prezentacji, wybrane zgodnie z pkt. 1 ust. 3 lit. c), które ze względów transparentności zasadniczo zapisywane są na stałe. Jeśli określone przez prawo terminy przechowywania danych przewidują przechowywanie wykraczające poza te ramy, odpowiednie dane będą kasowane najpóźniej po upływie tych terminów.

  (3) Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Gameforge można znaleźć w Oświadczeniu o ochronie danych (zwłaszcza w podpunkcie 3.9 dotyczącym organizacji konkursów z nagrodami i związanych z nimi podstaw prawnych, a także punkcie 6 określającym prawa osoby, której dane dotyczą).


  5. Odpowiedzialność

  Firma Gameforge, jej organy, pracownicy i osoby wykonujące zobowiązania firmy ponoszą odpowiedzialność, niezależnie od powodu prawnego, wyłącznie za działania umyślne i rażące niedbalstwo, natomiast przy lekkim niedbalstwie ponoszą odpowiedzialność tylko w przypadku naruszenia istotnych obowiązków umownych, z ograniczeniem do możliwych do przewidzenia szkód, o ile nie zaprzeczają one niebezwzględnie obowiązującym przepisom zastosowanego prawa. Powyższe ograniczenia nie obowiązują w przypadku spowodowania zagrożenia dla życia, uszkodzenia ciała lub spowodowania uszczerbku na zdrowiu.


  6. Postanowienia końcowe

  (1) Poprzez nadesłanie pracy uczestnik akceptuje niniejsze Warunki Uczestnictwa.

  (2) Oprócz Warunków Uczestnictwa obowiązują także Ogólne Warunki Użytkowania (wspólnie "zasady").

  (3) Jeżeli Uczestnik w trakcie trwania Konkursu złamie Zasady lub zostanie to stwierdzone w późniejszym czasie, jego uprawnienie do uczestnictwa może zostać odwołane.

  (4) Gameforge zastrzega sobie ponadto prawo przedwczesnego zakończenia Konkursu przed upływem Czasu trwania konkursu, jeśli z przyczyn technicznych lub prawnych jego prawidłowe przeprowadzenie nie będzie możliwe.

  (5) W przypadku nieważności poszczególnych postanowień zawartych w niniejszych Warunkach Uczestnictwa pozostałe postanowienia nie tracą mocy prawnej. W miejscu nieskutecznego postanowienia obowiązuje przepis ustawowy.

  announcement_soulworker_ww_9c9d71a42fc30ee4b31d31b51a1270fe.jpg


  Jakie śliczne płatki śniegu wpadły do naszego biura:

  announcement_soulworker_ww_77a6f98e9f2563315d1a2ba53f322469.jpg announcement_soulworker_ww_3b3bd42df212ebb3ce14a8c7ca34e676.jpg


  Ale... jak to możliwe? One w ogóle nie topnieją... składają się z wielu malutkich główek Grutinów. Nie są z lodu, tylko z papieru!


  Może udało Ci się już zerknąć na naszą krótką instrukcję składania na Facebooku, Twitterze lub Instagramie – a może nawet złożyć już płatek śniegu!


  Udekoruj swój pokój (nie w grze!) samodzielnie złożonymi Grutinowymi płatkami śniegu i przyślij nam zdjęcie. Autorzy 20 najładniejszych zdjęć otrzymają wspaniałe nagrody!

  :!:Tak to działa:

  • Przeczytaj i przestrzegaj Warunków uczestnictwa .
  • Złóż Grutinowe płatki śniegu na podstawie tej instrukcji i udekoruj nimi swój pokój (nie w grze!). Możesz użyć także dodatkowych dekoracji świątecznych, aby stworzyć bożonarodzeniową atmosferę.
  • Tutaj znajdziesz instrukcję wideo, jak złożyć Grutinowy płatek śniegu:
  • Zrób zdjęcie swojego pokoju* udekorowanego Grutinowymi płatkami śniegu w świątecznej atmosferze (tylko jedno zdjęcie na konto użytkownika).

  *Możesz także udekorować część pokoju, jak w tym przykładzie:


  announcement_soulworker_ww_27751bedea1e456601edbde4ed18dad6.jpg


  • Wyślij swoje zdjęcie w formacie *JPEG- lub *PNG (maks. 5 MB) pod następujący adres e-mail: contest@soulworker.com
  • Użyj do tego adresu e-mail swojego konta SoulWorker i podaj w mailu następujące informacje:
  • Temat: Christmas Decoration Contest
  • Nazwa Twojej postaci
  • Nazwa Twojego serwera

  Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 30.12.18 do godz. 23:59 (CET).

  :!:Nagrody

  20 zwycięzców może liczyć na kostium „Wesołych Świąt” dla swojej postaci!


  Dobrej zabawy!

  Twój zespół SoulWorker

  0b9542db3a8a52f0093c830a5fa1b1a097a27981.jpeg?_sonata_page_skip=true

  Cicha noc, święta noc? Akurat. W grudniu będzie się działo! Gigantyczne eksplozje w ramach rozszerzenia klasy Erwina, dodatkowe rejony walk w Grasscover Camp oraz mnóstwo prezentów na mapie świątecznego eventu to wspaniałe atrakcje na najbliższe tygodnie.

  Załadowana i odbezpieczona

  75f4e63ca816f9b97f975a9f19e4f9.png de8a2ab3edd324112bb125b9b1f46a.png


  Dzięki swoim nowym umiejętnościom Erwin zamienił się w perfekcyjną jednoosobową armię. Ten szarmancki rewolwerowiec płynnie zmienia swoją broń: pistolet, karabin maszynowy, a nawet wyrzutnię rakiet. Jego druga spluwa otrzymała świetną aktualizację w formie rozkładanego wylotu.


  W krytycznych sytuacjach wzywa swojego uzbrojonego po zęby przyjaciela-robota, który po akcji sam się niszczy w zapierającej dech w piersiach eksplozji.


  d7498900cfc6e3fc0fc9bebc5510fc.png


  Gdy zrobi się gorąco, Erwin otrzyma nawet wojskowe wsparcie!


  a771aae6ee9e7442ee1e88376f49df.png

  Darmowa Kostka Erwina

  e1d7a0cf54bb3a7e9a20848e337142.jpeg


  Z okazji rozszerzenia klasy przygotowaliśmy darmowy pakiet z przedmiotami, który znajdziesz w sklepie. Zerknij po prostu do kategorii "Najlepsza Oferta".


  :!:Oferta dostępna jest do 3.01.2019.


  Pakiet zawiera:

  • 1x Figurka Erwina Arclighta
  • 1x Jeżynowa Czerń (Erwin, kolor włosów)
  • 1x Rozszerzenie Ekwipunku
  • 10x Przedmiot Ożywienia
  • 10x Dekoder Bonusu
  • 10x Zestaw PŻ&SE

  Twoje mieszkanie w grze urządzone w stylu Erwina

  ec85b128d09c70a054e19b7103274c.jpeg


  Wraz z rozszerzeniem klasy Erwina masz okazję na wyposażenie się w meble i dekoracje w stylu Erwina! Czuj się w domu Erwina jak w siódmym niebie!


  Pakiet "Dom Erwina (Dekoracja)" zawiera:

  • 1x Plakat Erwina Arclighta
  • 1x Figurka Erwina Arclighta
  • 1x SD Lalka Przedstawiająca Erwina
  • 1x Dekoracyjny Model Erwina

  Pakiet "Dom Erwina (Mebel)" zawiera:

  • 1x Wytworne Łóżko Erwina
  • 1x Mata z Godłem Erwina
  • 2x Krzesło Erwina

  Nowe, wysokopoziomowe instancje

  Walki w Grasscover Camp przechodzą do następnej rundy: stań oko w oko z nowymi bossami oraz z ich pomocnikami.


  5b28e0ce6cf3ddff3cde3a466cad87.jpeg d86f53fd8de5a99f9cb8b4c75c07b1.png

  Świąteczna mapa eventowa

  Magia świąt wisi w powietrzu, a rozświetlone choinki rozjaśniają ponurą, postapokaliptyczną atmosferę w miastach.


  Delikatne płatki śniegu teleportują Cię do „Samotnej Imprezy“. Na mapie eventowej jest pełno prezentów jak okiem sięgnąć! Ale co to jest? Nita, Noemina oraz ich zbiry chcą pokrzyżować Twoje plany.


  :!:Czas trwania eventu: od 13.12.2018 do przerwy technicznej w dniu 17.01.2019.


  Tak działa event świąteczny:


  c9b34a0d37a267ab9d26b8d1fa210a.jpeg fb2e72d94ea779628601876ff1c286.jpeg

  • Przepustką do mapy „Samotna Impreza“ są śnieżne kule. Otrzymasz je od NPC Santa Grutina w każdym mieście. W tym celu potrzebujesz kryształy śnieżnego kwiatu, które znajdziesz w instancjach i rajdach wszystkich miast włącznie ze Złotą Cytadelą i Parkiem Primal. (W Rucco kryształy śnieżnego kwiatu znajdują się tylko w rajdzie.)
  • Im trudniejsza jest instancja, tym więcej kryształów śnieżnego kwiatu może trafić do Twojego ekwipunku.
  • Do świątecznej krainy możesz wejść 10 razy dziennie.
  • Limit czasu wynosi zawsze 2 minuty i 30 sekund.
  • Zbiry Nity i Noeminy otrzymają tylko jeden punkt obrażeń, gdy je trafisz.

  Po wkroczeniu na mapę „Samotna Impreza“ czeka na Ciebie mnóstwo małych i dużych prezentów. Zniszcz je, aby dostać się do ich zawartości. Zarówno demony, jak i bossowie Nita i Noemina będą Cię jednak bezlitośnie atakować. Te dwie gracje mogą pozostawić bardzo cenne przedmioty, podobnie jak prezenty.


  Poza tym na święta wpływa kasa – każde trafienie daje Ci dzenai!


  aca801938a5222e8759d6f206f5edd.jpeg 3aaddb7cc526e2804f6ca739a5a654.jpeg

  Nagrody

  Strój świąteczny


  Zdobądź wyjątkowy, odświętny kostium Santa Grutina, który składa się z trzech części:


  d4d0b4b7102b72503ddc10856df7ab.png

  • Kolczyki Kryształków Lodu (dostępne po pokonaniu skrzynki Santa, Nity i Noeminy)
  • Nos Rudolfa (dostępny po pokonaniu skrzynki Santa, Nity i Noeminy)
  • Poroże Rudolfa (dostępne od mistrzowskich skarpetek u NPC Santa Grutina)

  Mając na sobie wszystkie trzy przedmioty stylu możesz pokazać wszystkim swoją wyjątkową świąteczną emotkę.


  Uwaga: Tylko zdatna do handlu wersja kostiumu zawiera świąteczną emotkę. Przedmioty stylu o takiej samej nazwie, które nie są zdatne do handlu (np. dostępne przez punkty recyclingu) nie zawierają emotki, nawet jeżeli zgromadzisz wszystkie trzy części.


  Więcej informacji na temat recyclingu znajdziesz poniżej.


  Skrzynka Santa, Santa Nita, Santa Noemina

  • Monety Grutina
  • [Kostka Klasy] Kolczyki Kryształków Lodu (zawiera wyjątkową emotkę, jeżeli założone są wszystkie trzy części, patrz strój świąteczny)
  • [Kostka Klasy] Nos Rudolfa (zawiera wyjątkową emotkę, jeżeli założone są wszystkie trzy części, patrz strój świąteczny.)
  • Raca
  • Raca Śnieżnego Kwiatu
  • Raca Serca Niebiańskiego
  • Raca SoulWorkera
  • Skrzynia ze Schematem Stylu
  • [Poziom 2] Losowa Skrzynia z Kamieniami Duszy
  • Losowa Skrzynia z Kamieniami Duszy
  • Przedmiot Ożywienia
  • Dekoder Bonusu
  • Transformator Energii

  Podarunek, Szokująca Skrzynka Santa Skrzat, Santa Szczudł

  • Dzenai

  Santa Grutin i recycling

  c770af1234f53c7ef7376be1853544.png


  W czasie trwania eventu NPC Santa Grutin znajduje się w każdym mieście. Wytwarza on kule śnieżne, a także wymienia je z Tobą na punkty recyclingu.


  Tutaj do gry wkraczają Yomi i Xiwus!


  32a434a73fe2278efc0ee49edeb09f.png 128da0b8059cbf4c23fcd357045001.png

  • Kup skarpetkę za 10 000 dzenai od Yomi
  • Otwórz skarpetkę, aby otrzymać "[Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu". (Skarpetka może także mieć tytuł „Listek Szczęścia“ lub Ciasteczko Szczęścia“ i zawierać płatki śniegu.)
   890adafe2ece23a6db596d79ca7ba7.png 657ccf53656916df67c87fb1c5c730.png
  • Jeżeli udało Ci się zdobyć tytuł i go nie potrzebujesz, zdemontuj go u Yomi lub Xiwusa, aby stworzyć "[Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu".
  • Sprzedaj "[Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu" u Santa Grutina (w kategorii "Recycling"), aby otrzymać punkty recyclingu.
  • Dzięki tym punktom możesz kupić różne przedmioty, które znajdziesz u Santa Grutina w kategorii "Recycling".

  7bfffe01eda65515ad53623a48f58e.png


  Uwaga: tylko sprzedając "[Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu" u Santa Grutina możesz otrzymać punkty recyclingu. Jeżeli sprzedasz przedmioty u innego NPC, otrzymasz tylko dzenai.


  Ponadto możesz wytworzyć następujące przedmioty u Santa Grutina:

  • Stare Skarpetki
  • Szlachetne Skarpetki
  • Mistrzowskie Skarpetki
  • Śnieżna Kula
  • [Tytuł: Pierwszy Tytuł] Gwiazdka
  • [Tytuł: Pierwszy Tytuł] Puszysty Śnieg
  • [Tytuł: Drugi Tytuł] Śnieżny Kryształ
  • [Kostka Klasy] Kolczyki Kryształków Lodu (nie zawiera emotki)
  • [Kostka Klasy] Poroże Rudolfa (nie zawiera emotki)
  • [Kostka Klasy] Nos Rudolfa (nie zawiera emotki)

  32a984bce8d44fec0b58ba6ba14a73.png


  Stare Skarpetki


  7bd117e4ad1ac747dc2cc5d8f1545b.png


  Stare skarpetki mogą zawierać następujące przedmioty:

  • Losowa Skrzynia Świątecznego Mebla
  • Grutinowe Złoto
  • Raca
  • Raca Śnieżnego Kwiatu
  • Raca Serca Niebiańskiego
  • Raca SoulWorkera
  • Potrójna Raca
  • [Poziom 2] Losowa Skrzynia z Kamieniami Duszy
  • [Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu
  • Złoty Losownik [od 50 do 2500]
  • Świecąca Kula Grutina (zwykła)
  • Świecąca Kula Grutina (trudna)
  • Przedmiot Ożywienia
  • Dekoder Bonusu

  Szlachetne Skarpetki


  b558c6bc7b7c61b73f43f4e9e1ba31.png


  Szlachetne skarpetki mogą zawierać następujące przedmioty:

  • Losowa Skrzynia Świątecznego Mebla
  • Transformator Energii
  • Grutinowe Złoto
  • [Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu
  • Nadajnik Standardowych Brosz Ataku
  • Nadajnik Standardowych Brosz Obrony
  • Nadajnik Standardowych Brosz Efektu
  • Chip Wzmocnienia Broni
  • Chip Wzmocnienia Zbroi
  • Skrzynia Akashy Grutina
  • Kostka z TeraBroszą Ataku
  • Kostka z TeraBroszą Obrony
  • Kostka z TeraBroszą Efektu
  • Przedmiot Ożywienia
  • Dekoder Bonusu

  Mistrzowskie Skarpetki


  9f95bade2def3ac0efc3b4f555812e.png


  Mistrzowskie skarpetki mogą zawierać następujące przedmioty:

  • [Kostka Klasy] Poroże Rudolfa (zawiera wyjątkową emotkę, jeżeli założone są wszystkie trzy części, patrz strój świąteczny.)
  • Losowa Skrzynia Świątecznego Mebla
  • Grutinowe Złoto
  • Relikt Honoru Aurith
  • Pieczęć Honoru Aurith
  • Kolczyk Honoru Aurith
  • Wisiorek Honoru Aurith
  • Nadajnik Standardowych Brosz Ataku
  • Nadajnik Standardowych Brosz Obrony
  • Nadajnik Standardowych Brosz Efektu
  • Kostka z TeraBroszą Ataku
  • Kostka z TeraBroszą Obrony
  • Kostka z TeraBroszą Efektu
  • Dekoder Bonusu
  • Przedmiot Ochrony przed Zniszczeniem

  Dobrej zabawy!

  Twój zespół SoulWorker

  Drodzy SoulWorkerzy,


  Przerwa techniczna dobiegła końca i wszystkie serwery są znowu dostępne.


  Dodatkowe informacje:

  • Informacje na temat eventów oraz nowej aktualizacji zostaną opublikowane nieco później w dniu dzisiejszym.

  Znane problemy:

  • Świąteczny event - opisy przedmiotów "[Tytuł: Pierwszy Tytuł] Listek Szczęścia" oraz "[Tytuł: Drugi Tytuł] Ciasteczko Szczęścia" są nieprawidłowe:
   • Jeśli rozmątujecie te tytuły to otrzymacie "[Kupon Wymiany] Punkty Recyclingu" (a nie "Kryształ Śnieżnego Kwiatu").
   • Opisy zostaną poprawione w przyszłej aktualizacji.

  :jin1:

  Życzymy pociesznego grania!

  Wasz zespół SoulWorker  Drodzy SoulWorkerzy,


  dnia 13.12.2018 od godz. 9:00 (CET) odbędzie się przerwa techniczna i potrwa ona co najmniej 4 godziny. Wszystkie usługi sieciowe będą w tym okresie niedostępne.


  - Zmiany -


  Nowa zawartość gry

  • Rozszerzenie klasy Erwina (więcej informacji jutro).
  • Rozszerzenie Trawiastego Obózu o dwa nowe sektory: Maneater Garden i Deadmeat Factory (więcej informacji jutro).

  Eventy

  • [13.12.2018 - 17.01.2019] Nowa świąteczna eventowa mapa (więcej informacji jutro).
  • [13.12.2018 - 17.01.2019] Santa Grutin i event recyklingu (więcej informacji jutro).

  Dodatkowe informacje

  • Event: Świat Grutinów Stoi na Głowie - zakończy się jutro (lecz nadal można wejść do Świata Grutinów w czasie świątecznego eventu).
  • Świat Grutinów: Grutiny poruszają się wolniej i mają mniej punktów życia.

  Na naszym forum, Facebooku i Twitterze będziemy Was na bieżąco informować o ewentualnych zmianach w harmonogramie.

  Wasz zespół SoulWorker


  Nie wiecie dokładnie, kiedy odbędzie się restart serwerów zgodnie z Waszym czasem? Zajrzyjcie w takim razie tutaj: http://time.is/Berlin

  announcement_soulworker_ww_d7cb3eb7e0b1e956a7611924a4e41132.jpg


  Erwin otrzyma wkrótce swoje rozszerzenie klasy! Z tego względu event podwójnych PD jest idealny, by postać Erwina wywindować już teraz do maksymalnego poziomu. Oczywiście inne klasy otrzymają również podwójne punkty doświadczenia.


  Dostępność: od 7.12. (18:00 CET) do 13.12. (9:00 CET).


  Życzymy fantastycznej zabawy!

  Twój zespół SoulWorker