Posts by Serigal

Witaj,

W tym zadaniu chodzi o stworzenie karty u NPC za pomocą klucza akashy, a nie o użycie jej.
    W razie gdybyś nadal miał z tym problem to daj znać, a wyjaśnię jak to zrobić.

Powodzenia!
    ~~Serigal

PS: Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.

TUTAJ znajdziesz bezpośredni link.

PLAY NOW - opcja, która przeprowadzi Cię przez rejestrację konta oraz pobranie osobnego klienta gry.
    PLAY ON STEAM - opcja, która poprowadzi Cię przez rejestrację konta steam (jeśli jeszcze go nie posiadasz), pobranie aplikacji STEAM (jeśli jeszcze jej nie posiadasz) oraz instalację gry.

Od Ciebie zależy czy wolisz grać korzystając ze STEAM, czy wolisz po prostu logować się przez osobnego klienta gry.

Mam nadzieję, że to Ci pomoże.
    Miłej gry!

:erwin1:

PS: Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.

~Serigal

Stroje najprawdopodobniej zostaną podmienione w jednym z kolejnych patchy.

Jeśli chodzi o Twoje drugie pytanie - niestety, niektóre czynności w grze mają charter ostateczny i nie mogą być modyfikowane przez support, w związku z czym z przykrością informuję, że administracja gry nie jest w stanie pomóc Ci z Twoim problemem. Przyczyną tej przykrej sytuacji z rozpakowaniem dwóch paczek był najprawdopodobniej przycisk (x2), na który trzeba uważać.
    :haru2:

Tak jak napisał Whoami - aktualnie codziennie możesz zdobyć jedną matę oraz witaminę odnawiającą 100 punktów pasji - możesz je odbierać codziennie w sklepie premium. W trakcie gry za progres (konkretne poziomy) zdobywasz również kocyki na 60 minut. Ostatnim wyjściem jest zakup mat bezpośrednio w itemshopie.

Pamiętaj, że u NPC o nazwie "Pan Au Tomat" (taki duży grutin)" znaleźć możesz witaminy do kupienia za Grutinowe złoto. To również pozwoli Ci na zdobycie dodatkowej pasji!

Temat zamykam - wydaje mi się, że taka odpowiedź powinna Cię satysfakcjonować. W razie wątpliwości napisz do mnie prywatną wiadomość, a otworzę wątek.

Powodzenia w grze!

~Serigal

Znalazłem dość wyczerpujący materiał na ten temat na Youtube. Jest w języku angielskim, ale nawet jeśli masz problem z jego zrozumieniem, to wydaje mi się, że powinien Ci pomóc. Wszystko oprócz wytłumaczenia jest pokazane.

W angielskiej sekcji językowej na forum znajduje się szczegółowy poradnik dotyczący Lily. Na samym końcu znajdziesz wskazówki dotyczące combo. Lily PvE guide

~Serigal

Odpowiedź została udzielona. Temat zamykam.

/ Vinelya

Cześć!

Dostęp do blokowania interakcji z innymi graczami znajduje się dokładnie w menu "Opcje" w zakładce "Gra". Wszystkie możliwości blokady znajdziesz pod hasłem "Odbierz wiadomość", a interesujące Cię wyłączenie możliwości podglądu Twojego ekwipunku przez innych uzyskasz poprzez podmianę "Wszystko" w opcji "Zobacz info" na "Odrzuć wszystko".

Życzę miłej gry!
    ~Serigal

Wygląda na to, że wyjątkowo Ci zależy, żebym dał się poznać. Niech i tak będzie, odpowiem na wszystko! :)

Kogo najbardziej podziwiasz? (kultura, rozrywka etc.)

Nie jestem pewny czy w moim życiu pojawił się jakiś "idol". Mam jednak osoby, które w jakiś szczególny sposób zapadły mi w pamięci. Takim człowiekiem jest na przykład Tadeusz "zooltar" Zieliński. Śledzę jego poczynania już od działalności w telewizji Hyper i jest to osoba, którą bardzo szanuję za czynny udział w rozwijaniu polskiego gamedev'u. Dobrze go kojarzę i można powiedzieć, że w jakiś sposób podziwiam.

Quote from Horacy

Posiadasz jakąś fobie?

Nie przepadam za pająkami. <X

Quote from Horacy

Przeczytałeś w życiu jakąś książkę, która zmieniła znacząca Twoje poglądy?

Jestem osobą, która sporo myśli nad różnymi kwestiami i moje poglądy w głównej mierze ukształtowane są raczej dzięki temu. Książki bardziej pozwalają mi na głębszą analizę tego co sam uważam i poszerzają pole widzenia, niżeli zmieniają moje poglądy.

Quote from Horacy

Co jadasz najczęściej?

Jakiś czas temu polubiłem danie o ciekawej nazwie - szakszuka. Polecam każdemu kto lubi smacznie zjeść, a nie chce się za dużo narobić w kuchni.

Quote from Horacy

Jest coś, co za każdym razem sprawia Ci uśmiech na buzi?

Oczywiście! Uwielbiam poranki, kiedy w pokoju wyraźnie goszczą promienie słońca, a za oknem słychać ćwierkanie. Wydaje mi się, że mam wtedy najładniejszy uśmiech na jaki mnie stać :)

Quote from Horacy

Boisz się czegoś, tak globalne? Czegoś co może zdarzyć się każdego dnia?

Nie ma czegoś takiego. Biorę pod uwagę różne sprawy i staram się być świadomym człowiekiem, ale nic z tego mnie w większym stopniu nie przejmuje. Według mnie to strata czasu.

Quote from Horacy

O czym myślisz po przebudzeniu?

O tym co muszę zrobić danego dnia i co dobrego zaraz zjem.

Quote from Horacy
    Planujesz czy lecisz na spontana?

Zdecydowanie planuję.

Quote from Horacy

W razie pożaru, co zabierasz ze sobą? Nie licząc dokumentów i ludzi :P

Zwierzątko!

Quote from Horacy

W jakim miejscu chciałbyś być za 5 lat?

Staram się ciągle iść do przodu, ale nie myślę nad tym dokąd mnie to zaprowadzi. W życiu różnie bywa.

Quote from Horacy

Płaczesz podczas oglądania wzruszającej, smutnej sceny w filmie?

Zdarza mi się nie tyle płakać, co przeżywać. Bardziej w anime, niż w filmie. Przykładowo "Kimi no Na wa" jest taką produkcją, która odbiła się na mnie emocjonalnie i z tego tytułu ją zapamiętałem.

Quote from Horacy

Jest czynność, która powoduję, że tracisz poczucie czasu?

Zwykle tak się dzieje, kiedy wychodzę z przyjaciółmi. Zapominam wtedy o wszystkim innym.

Quote from Horacy

Czas czy pieniądze? 8)

Zdecydowanie czas.

Quote from Horacy

Jeśli musiałbyś czegoś nauczać, co by to było?

Jestem całkiem niezły w gierki, więc zostałbym nowoczesnym nauczycielem e-sportu szerzącym pasję wśród nowych pokoleń.

Quote from Horacy

W jakich sytuacjach jesteś najbardziej pobudzony do działania?

Kiedy chcę osiągnąć coś konkretnego - jeśli przyświeca mi jakiś cel.

Quote from Horacy

Masz złe nawyki których chciałbyś się pozbyć? A może nabyć jakieś nawyki?

Chciałbym regularnie sypiać. Średnio to u mnie wygląda.

Witajcie!

Jestem Serigal i z przyjemnością dołączyłem do zespołu SoulWorker jako Trial Moderator. Pełniąc tę funkcję jestem zobowiązany do pracy nad zachowaniem porządku na forum i będę zajmował się głównie jego moderacją.

Prywatnie, choć nie wiąże się to zbytnio z grami, jestem zapalonym fanem kultury hip-hop. Lubię rap i poświęcam sporo czasu na śledzenie aktualności oraz premier. Interesuję się również e-sportem i anime. Zdarza mi się także spędzić wieczór nad książką w klimatach mrocznego fantasy, co - wydaje
    mi się - czyni ze mnie człowieka o różnych zainteresowaniach.

Do SoulWorker'a przyciągnęło mnie przede wszystkim zamiłowanie
    do grindowania. W oko wpadła mi również stylizowana na anime grafika.

Mam nadzieję, że razem miło spędzimy czas na forum.
    Jeśli macie do mnie jakieś pytania - śmiało!